Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

Pośrednictwo biznesowe

Łączymy strony biznesowe i pomagamy im w pozyskaniu inwestycji oraz finansowania. Korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia oraz kontaktów, wspieramy naszych zleceniodawców w osiąganiu ich celów biznesowych. Świadczymy przy tym fachowe doradztwo, wsparcie w negocjacjach i zarządzaniu umowami.

Branże

Pośrednictwo biznesowe obejmuje inwestycje w energetykę odnawialną, głównie projekty RTB oraz gotowe farmy PV, działalność deweloperską dużych przedsięwzięć oraz branżę logistyczną.

Energetyka odnawialna

Transformacja energetyczna, jaka ma miejsce w Polsce i Europie stwarza wiele możliwości inwestycyjnych. Od krótkoterminowych inwestycji kupna projektu do gotowej farmy PV, dzięki której można czerpać regularne i długoterminowe zyski ze sprzedaży prądu.

8 (Demo)
Działalność deweloperska

Działalność deweloperska polega na inwestycji w wielomilionowe przedsięwzięcia takie jak budowa ekskluzywnego apartamentowca, czy hali produkcyjnej.

 

7 (Demo)
Logistyka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididun

Produkty

Inwestowanie w dowolną branżę nie ogranicza się do jednego rozwiązania. W zależności od potrzeb i preferencji zyski można osiągać na wiele sposobów.

Joint Venture

Joint Venture to forma współpracy biznesowej, w której co najmniej dwa podmioty łączą siły, zasoby i kompetencje, aby realizować wspólne projekty. Dzięki tej formie współpracy można osiągnąć efekt synergii oraz ograniczyć ryzyko.  

Udziały w SPV

SPV, to specjalistyczna jednostka prawna utworzona do realizacji określonego projektu inwestycyjnego, izolująca ryzyko i optymalizująca zarządzanie aktywami.

Pożyczki celowe

Forma inwestycyjna polegająca na pożyczaniu pieniędzy na konkretne cele pod zabezpieczenie środków trwałych, nieruchomości lub udziałów. Pożyczki mają ustalone oprocentowanie oraz czas trwania. Instrument funkcjonuje w dwie strony, ponieważ można pieniądze pożyczyć drugiej stronie lub otrzymać.

Obligacje korporacyjne

Obligacje korporacyjne to dla nabywcy instrument, oferujący regularne płatności odsetkowe i ustalony termin zwrotu kapitału, a dla emitenta korzyść w postaci spłaty pożyczonego kapitału na końcu okresu.

W jaki sposób pracujemy?
Krok 1 - Temat
Wybierz interesujący cię temat konsultacji.
Krok 2 - Ekspert
Przypiszemy eksperta z danej dziedziny i potwierdzimy termin spotkania.
Krok 3 - Konsultacje
Odbywasz merytoryczne konsultacje z ekspertem na interesujący cię temat.
Krok 4 - Wnioski
Otrzymujesz podsumowanie spotkania z analizą i dalszym planem działania.
Porozmawiaj z Ekspertem

Chcesz wiedzieć więcej i poznać szczegóły możliwości ekskluzywnych inwestycyjnych? Umów się na spotkanie z naszym ekspertem.

Prosty formularz kontaktowy
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twoje dane